BLOG

Nowy bus w naszej flocie!

28 maja 2023 20:00

W ostatnim czasie do naszej floty dołączył kolejny 9 osobowy Renault Trafic! 

Jest to wynik tego, że realizujemy naszą długofalową strategię, której celem jest m.in. rozbudowa floty pojazdów, obsługiwanie kolejnych miast w obrębie Niemiec i Holandii, a także dostępność naszych usług. O nowym pojeździe informowałem także w grudniu 2022 roku – mówi Bartosz Kucharski, właściciel Mazurskiego Busa. – Kolejnym z celów na najbliższy rok jest m.in. dotarcie z naszą usługą do ostatnich niemieckich miast w kierunku południowym – dodaje Bartosz Kucharski.

Nowy bus już w trasie!

Renault Trafic wyróżnia się ogromnym komfortem i bezpieczeństwem pasażerów. Światła ledowe usprawniają widoczność z przodu podczas jazdy. Fotele mają wygodne zagłówki, samochód jest wyposażony w wytrzymały i skuteczny układ hamulcowy, uzupełniony dodatkowo o seryjny ABS oraz system wspomagania nagłego hamowania.  Funkcjonalne i przestronne wnętrze, wysokiej jakości materiały połączone z ulepszoną ergonomicznością siedzeń zapewniają Państwu komfort na długich trasach przejazdu. Samochody te spełniają normę emisji spalin Euro 4. Standardowo wyposażone są w klimatyzację.

– Od samego początku powtarzam, że nasza firma powstała z myślą o naszych pasażerach, klientach. Chcemy dostarczać najwyższej jakości usługi– kończy właściciel Mazurskiego Busa.

Chcecie lepiej poznać flotę Mazurskiego Busa? Zapraszamy na stronę www.mazurskibus.pl.

Jak rezerwować przejazdy z Mazurskim Busem?

Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu: 697761292 lub 577 311 387 oraz np. przez formularz rezerwacyjny tutaj: https://mazurskibus.pl/przejazd-miedzynarodowy/

Więcej aktualnych informacji znajduje się na naszym fanpage FB: https://www.facebook.com/MazurskiBusMragowo

Dodaj komentarz