Flota

W naszej firmie dysponujemy flotą składającą się z 2 komfortowych busów firmy Renault Trafic i Ford Transit (Custom) oraz autobusu Iveco Daily. Dzięki bardzo dużej przestrzeni pojazdy pozwalają na zabranie dużej ilości bagażu oraz komfortowy przejazd dla pasażerów.

Wersja Trafica, która znajduje się w naszej flocie, to 9-osobowy bus. Wyróżnia się pośród innych tego typu pojazdów ogromnym komfortem dla pasażerów natomiast jego komponenty oraz wyposażenie zapewniają bezpieczeństwo przejazdu.

Wszystkie fotele mają wygodne zagłówki. Pojazd wyposażony jest w wytrzymały i skuteczny układ hamulcowy, uzupełniony dodatkowo o seryjny ABS oraz system wspomagania nagłego hamowania. Funkcjonalne i przestronne wnętrze, wysokiej jakości materiały połączone z ulepszoną ergonomicznością siedzeń zapewniają Państwu komfort na długich trasach przejazdu. Samochody te spełniają normę emisji spalin Euro 4. Standardowo wyposażone są w klimatyzację. Na Państwa życzenie przedstawimy dokładną specyfikację każdego pojazdu.